Tele-Nauka.pl – nauka języka online

Języki obce to skuteczne narzędzie komunikacyjne na rynku pracy. To również umiejętność, która pozwala nam na nawiązywanie międzynarodowych przyjaźni czy planowanie bliższych i dalszych podróży podczas których poznajemy nie tylko inne kultury, ale również rozwijamy swoje kompetencje interpersonalne. O tym, dlaczego warto uczyć się języków online oraz jak robić to skutecznie w formule online, dowiesz się z poniższego materiału.

Języki obce to nowoczesne narzędzie pracy

Angielski jest dziś dominującym językiem świata technologii, mediów, popkultury, ale również nauki, biznesu, dyplomacji czy turystyki. Angielskim posługuje się ok. 2 mld ludzi na świecie. To pierwszy i bardzo istotny argument za tym by uczyć się języków obcych.

Znając języki obce możesz pracować, gdzie i jak chcesz – pierwszy podstawowy warunek jakim jest zrozumienie i umiejętność komunikacji już masz! Wszystkiego innego, tak samo jak języków obcych, możesz się nauczyć!

Języki obce pozwalają na rozwój osobisty

Czy myślałaś/myślałeś kiedyś „co autor miał na myśli” pisząc książkę? Znając języki obecne nie musisz polegać na tłumaczeniu, możesz sięgać po oryginalne treści. To nie tylko ogromna przyjemność, ale również satysfakcja.

Z badań Dana Foundation wynika, że znajomość co najmniej dwóch języków obcych poprawia o 20% procesy poznawcze, pamięć, koncentrację i samokontrolę. To kolejny mocny argument by wziąć się do nauki raz, dwa!

Jak uczyć się języków obcych online

Dzisiaj możliwości nauki języków są nieograniczone – potrzebne są jedynie chęci i dostęp do wyspecjalizowanych lektorów. Coraz częściej decydujemy się na lekcje online, które pozwalają nam zaoszczędzić czas (np. na dojazdy) i przyswoić wiedzę z każdego miejsca na świecie (domu, w którym czujemy się pewniej i swobodniej czy w kawiarni, biura lub pociągu).

Tele-nauka.pl pomoże Ci zdobyć kompetencje przyszłości

Tele-nauka.pl to nowoczesna szkoła języków obcych online. W portfolio firmy znajduje się ponad 28 kursów prowadzonych przez 32 doświadczonych lektorów i 12 native speakerów. Nauka odbywa się tzw. metodą komunikatywną, która ma na celu przełamanie bariery językowej i umożliwienie słuchaczom swobodnego posługiwania się danym językiem obcym.